Piabet Para Yatırma

Piabet Para Yatırma

Piabet para yatırma işlemlerinde 5 TL kolaylığı sağlıyor. Alt limitte her kullanıcının erişebilmesi için cazip seçenekler sunan siteye, 7/24 ve güvenli şekilde para yatırma işlemlerini sağlayabilirsiniz. Üstelik ilk kez kayıt olan her kullanıcıya %100 oranında hoş geldin bonusu veriliyor.

Piabet Güncel Giriş Adresi: Piabet Giriş

Piabet Para Yatırma İşlemi

Piabet para yatırma işlemleri için üye girişi yapmanız gerekir. Üyelik kontrol paneli üzerinden tüm işlemlerinizi kolay ve güvenilir şekilde sağlayabilirsiniz. İşlem öncesinde;

 • Yatırım bonusu kullanacaksanız, herhangi bir çevrim işlemi yapmadan önce canlı destekten talep etmeniz gerekiyor.
 • Güncel IBAN bilgisi, cepbank veya QR kod bilgilerini canlı destekten isteyin.
 • Sorunsuz transfer yapmak için mutlaka para yatırma formunu tamamlayın.
 • Transfer yapacağınız uygulamada, açıklama kısmına kullanıcı adınızı, hesap adı ve T.C kimlik numaranızı yazabilirsiniz.

Piabet para yatırma teknikleri ve günlük limitler dahilinde hemen ve 24 saat kesintisiz işlem sağlayabilirsiniz.

Piabet Para Yatırma Teknikleri

Para yatırma teknikleri arasında bankacılık sistemlerine alternatif olarak dijital ve elektronik ödeme sistemleri yer alıyor. Finansal işlemler dahilinde Piabet yatırımlarınızı;

 • QR Kod ve Cepbank ile 7/24 ve 20 TL ile transfer yapabilirsiniz. İşlem süresi 1- 30 dakikadır.
 • Banka havalesi ile 7/24 yatırım yapabilirsiniz. Minimum yatırım miktarı 50 TL ve işlem süresi 5 dakikadır.
 • Papara ile 7/24 işlem yapabilirsiniz. Minimum yatırım miktarı 20 TL’dir. İşlem hemen gerçekleşir.
 • PayFix ile 25 TL- 10.000 TL arasında,
 • PeP ile 25 TL alt limitten itibaren
 • Anında Mefete ile 5 TL alt limitten itibaren 7/24 yatırım işlemi yapabilirsiniz. İşlem anında gerçekleşir.
 • Anında Papara ve kredi kartı ile 50 TL’den itibaren anında işlem, masrafsız ve 7/24 özellikleriyle yatırım yapabilirsiniz.

Para yatırma teknikleri ve limitlerde güncel bilgiler için siteye giriş yaparak ödeme yöntemleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Piabet Güncel Giriş Adresi: Piabet Giriş

Piabet Yatırım Limitleri

Para yatırma limitleri, üst başlıkla belirtilmiştir. Günlük üst yatırım miktarları konusunda ise canlı destek temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. Yatırımlar için işlem sayısında bir kısıtlama olmamakla birlikte genellikle 10 defaya kadar günlük yatırım yapılabilir.

Piabet para yatırma ve çekme işlemlerinde, 7 gün 24 saat kesintisiz işlem kolaylığı ve güvenilir şirket yapısıyla sorunsuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Piabet  Yatırım Güvenli mi?

Para yatırma işlemleri güvenli şekilde yapılır. Hem sitenin alt yapısı ve teknik donanımları oldukça güçlü hem ödeme yöntemleri güvenilir ağ üzerinden hizmet veriyor. Şirket güvencesiyle sektörde uzun zamandır var olan site, para yatırımlarını anında hesaba yansıtır.

Piabet para hesaba geçmedi gibi konularda, eksik veya hatalı işlem yapmamak için canlı destek görüşmesi sağlayabilirsiniz. Tüm bilgilerin tam ve doğru şekilde yazıldığından emin olmanız ve güncel hesap bilgilerini her işlem öncesinde temin etmeniz, sorunsuz finansal işlemler için önemlidir.

Piabet Güncel Giriş Adresi: Piabet Giriş

Piabet Para Yatırma
Başa dön