Parazula

parazula indir

Parazula adını yeni duyurmaya başlamasına rağmen bir çok kullanıcıyı bünyesine çekmeyi başarmıştır. Para gönderme işlemlerinde hiç bir kesintiye uğramadan hafta sonu, hafta içi veya mesai saatleri içerisinde olması  farketmeksizin karşı tarafa ücret tutarı anında hesabına tanımlanır. Parazula bir çok avantajları içerisinde barındırın. Parazula hesabı üzerinden yapacağınız ilk fatura ödeme işlemleri için hesabınıza %10’luk bir indirim kuponu sağlar. Parazuladan fatura öderken hiç bir kesintiye uğramaz tek tıkla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Parazula hesabında para çekme işlemi göndermek kadar kolay ortak atm veya anlaşmalı olduğu bankaların atm sini kullanarak kesintisiz belirdiğiniz tutarı çekebilirsiniz. Parazula üzerinden hem harcama hem birikim hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Döviz, Altın, alıp satarak hem kazanıp her harcama yapabilirsiniz. Parazula döviz ve altın satışında sabit kurları baza alarak o fiyat üzerinden satış ve alış işlemleri gerçekleştirir.

Papazula: Parazula Hesabı Oluştur!

Parazula App

Parazula indirmek tamamen ücretsiz. Android ve Playstore üzerinden bulabileceğiniz parazula app indirme işlemleri oldukça basit adımdan oluşur. Hiç bir şart aranmamaktadır. Parazula indirme işlemini gerçekleştirdikten sonra giriş yap işlemini gerçekleştirmenizi takdirde hesabınız giriş hazırdır. Hesabınızı korumaya almak isterseniz eğer iki adımlı doğrulamayı aktif ederek hesabınızı daha güvenilir ve korumalı hale getirebilirsiniz. Parazula app üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirmeniz mümkündür. Pata transferi, Fatura ödeme işlemleri, Döviz alım-satım, Birikim hesabı gibi bir çok çeşit kolaylıklar sağlamaktadır parazula hesabı ayrıcalık ve kolaylık için sizde parazula hesabı açabilirsiniz.

Parazula: Parazula App İndir

 

parazula mobil

Parazula Hesap Oluştur

Parazula hesap oluşturmak için ilk öncelik olarak 18 yaşını doldurmuş bir birey olmanız gerekmektedir. 18 yaşını doldurmamışsanız eğer ebeveyn eşliğinde ve onayıyla hesabınızı açabilirsiniz. Parazula hesap oluşturmak için alt kısımda bulunan linke tıklayarak çıkan hesap oluştur formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Eğer bilgileriniz de yanıltıcı veya yanlış bir bilgi ile karşılaşılması durumunda üyelik talebiniz iptal olur. Doğru bilgi parazula hesabı için çok önemlidir. Parazula hesabı ilerde olumsuz durumlarla karşılaşılmaması için önceden önlemini almak ister. Parazula bir kaç adımdan oluşan hesap oluştur işlemini gerçekleştirdikten sonra parazula avantajlarından yararlanmaya hoşgeldiniz. Parazula hesabı ile paraları zulalamaya hazır olun.

Piabet Güncel Adresi: Piabet Giriş

 

Parazula
Başa dön